Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Rafał Koryciński najszybszy na nartorolkach w Biegu Jaćwingów w kategorii M2

Reprezentant teamu nabiegowkach.pl zajął pierwsze miejsce w kategorii M2 (mężczyźni 40-49 lat) w Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach, który odbył się 9 sierpnia 2015 roku w Gołdapi. W zawodach wystartowało dwóch "naszych".

W II Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach na dystansie 21 km wzięło udział łącznie blisko 60 zawodników, w tym dwóch z teamu nabiegowkach.pl. Na dziewiątej pozycji open bieg ukończył Rafał Koryciński, który uległ tylko młodszym sportowcom trenującym wyczynowo w klubach. Rafał był najszybszy wśród czterdziestolatków, wyprzedzając drugiego rywala aż o 1 minutę i 20 sekund.

Z teamu nabiegowkach.pl w zawodach startował też Robert Romanowicz. Niestety ze względu na awarię techniczną sprzętu ostatnie dwa kilometry pokonał na jednej nartorolce. Mimo to Robert uplasował się na 38. miejscu w kategorii open, a w kategorii wiekowej M2 na 9. miejscu.