Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Podsumowanie startów teamu nabiegowkach.pl w ostatni weekend stycznia

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali licznie w zawodach w Polsce, a także we Włoszech w ostatnią sobotę i niedzielę stycznia. Podsumowaliśmy wyniki naszych biegaczy.

Puchar Magurki - sobota 28 stycznia

W zaliczanym do Pucharu Polski PZN Amatorów Pucharze Magurki wystartowało dwóch naszych biegaczy. Władek Olszowski otarł się o podium w klasyfikacji open zajmując czwarte miejsce. Był za to bezkonkurencyjny w klasyfikacji pięćdziesięciolatków, w kategorii M5 zajął 1. miejsce. Gratulacje.

Wyniki startujących w Pucharze Magurki

• Władysław Olszowski - 4. open. 1. w M5
  • Nikodem Pawlik - 23. open

45. Bieg o Istebniański Bruclik

Janek Łacek wciąż w dobrej formie. W niedzielnym Biegu o Istebniański Bruclik na Kubalonce przy bardzo mocnej obsadzie, także młodych zawodników trenujących na co dzień w klubach, zajął 9. miejsce open i 3. wśród amatorów. Był najszybszym zawodnikiem w kategorii M50. Tuż za nim - na 2. miejscu w tej kategorii uplasował się Władek Olszowski. Basia Byrtus była drugą amatorką na mecie, w swojej kategorii K40 zajęła także drugie miejsce.

Wyniki naszych zawodników w Biegu o Istebniański Bruclik w klasyfikacji Amatorzy 15 km: