W klasyfikacji generalnej teamów nasza drużyna zajmuje II. miejsce ze stratą ponad 400 punktów do sklasyfikowanej na pierwszym miejscu Skipol.pl Team. Na półmetku cyklu w klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zajmują miejsca w czołówce:
w konkurencji techniką klasyczną:
- Joanna Kukuczka - 2. miejsce
- Katarzyna Witek - 3. miejsce
- Grzegorz Legierski - 2. miejsce
w konkurencji techniką dowolną:
- Beata Nowok - 3. miejsce
- Grzegorz Fijałkowski - 3. miejsce
Oto wyniki naszych zawodników w zawodach II tury cyklu.
Asfalt Uphill - 14.08.2021
Kobiety techniką klasyczną
- Katarzyna Witek - 2. miejsce, 1. w K2-3
- Joanna Kukuczka - 3. miejsce, 2. w K2-3
- Małgorzata Zamarska - 5. miejsce, 3. w K4+
Mężczyźni techniką klasyczną
- Grzegorz Legierski - 2. miejsce, 1. w M5
- Władysław Olszowski - 8. miejsce, 2. w M5
- Piotr Michałek - 10. miejsce
- Paweł Kotlarz - 12. miejsce, 2. w M4
- Roman Majka - 15. miejsce
Kobiety techniką dowolną
- Beata Nowok - 3. miejsce, 2. w K4+
- Joanna Kawulok - 8. miejsce
Mężczyźni techniką dowolną
- Grzegorz Fijałkowski - 3. miejsce, 1. w M3
- Jan Łacek - 4. miejsce, 1. w M5
- Józef Michałek - 6. miejsce, 3. w M5
- Kamil Krzywicki - 7. miejsce, 2. w M4
- Paweł Kafarski - 13. miejsce, 1. w M6
- Kazimierz Legierski - 14. miejsce
- Janusz Łabaj - 17. miejsce
- Tomasz Karoń - 20. miejsce
- Tomasz Kołodziejczyk - 23. miejsce
- Bartosz Karoń - 27. miejsce, 3. w M1
- Piotr Gawin - 28. miejsce
Lasówka Challenge - 15.08.2021
Kobiety techniką klasyczną
- Katarzyna Witek - 1. miejsce, 1. w K2-3
- Joanna Kukuczka - 3. miejsce, 2. w K2-3
Mężczyźni techniką klasyczną
- Grzegorz Legierski - 4. miejsce, 1. w M5
- Władysław Olszowski - 6. miejsce, 2. w M5
- Piotr Michałek - 10. miejsce
- Paweł Kotlarz - 13. miejsce, 3. w M4
Kobiety techniką dowolną
- Beata Nowok - 6. miejsce, 2. w K4+
- Małgorzata Zamarska - 11. miejsce
- Joanna Kawulok - 12. miejsce
Mężczyźni techniką dowolną
- Grzegorz Fijałkowski - 3. miejsce, 1. w M3
- Jan Łacek - 8. miejsce, 2. w M5
- Kazimierz Legierski - 12. miejsce
- Kamil Krzywicki - 13. miejsce, 3. w M4
- Józef Michałek - 14. miejsce
- Paweł Kafarski - 18. miejsce, 1. w M6
- Wojciech Majka - 20. miejsce
- Tomasz Karoń - 21. miejsce
- Tomasz Kołodziejczyk - 22. miejsce
- Janusz Łabaj - 26. miejsce
- Bartosz Karoń - 27. miejsce